1. Yarasalar Yeni Evlerini Çok Sevdi...

  30.11.13 Balıkesir’de inşa edilen Havran Barajı göl alanında bulunan İnboğazı Mağarası’ndaki yarasaları su altında kalmaktan kurtarmak için 2008-2009 yıllarında oluşturulan yeni mağarayı yarasalar çok sevdi. Yeni mağarada 8 türden 10 bin yarasanın yaşadığı tespit edildi.

 2. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Muğla’da Yapımı Tamamlanan Tesislerin Açılışını Gerçekleştirdi

  30.11.13 Muğla Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen ve Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun da iştirak ettiği toplu açılış merasiminde halka hitap eden Başbakanımız Erdoğan...

 3. Prof. Dr. Eroğlu MÜSİAD Afyonkarahisar Temsilciliği’nin Açılışını Gerçekleştirdi...

  29.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdi.

 4. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Yaban Hayvanları İçin Besin Ormanları Kuracak…

  27.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü uygulamaya koyduğu “Yabanıl Meyveli Türler Eylem Planı” ile yaban hayvanlarının daha kolay besin bulabilmeleri için meyve veren fidanlardan oluşan ormanlar oluşturacak.

 5. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Eroğlu Kilis'te...

  25.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Eroğlu, Aralarında İçmesuyu Tesisleri'nin de bulunduğu 3 tesisin temelini Kilis'te attı...

 6. Gaziantep'e 10 Tesis Birden...

  25.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep’te, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’le, Araban Belediye Parkı'nda düzenlenen 185 milyon lira tutarındaki 10 Tesisin Toplu Temel Atma Töreni’ne katıldı.

 7. Bakan Eroğlu Kahramanmaraş'ta

  24.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nca Kahramanmaraş'ta inşa edilecek 19 adet tesisin temeli Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun da katıldığı bir merasimle atıldı...

 8. Bakan Eroğlu KKTC'de

  22.11.13 Geçen yıl Mart ayında İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ülkelerinin su bakanlarıyla İstanbul’da toplantı yaptıklarına değinen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bu ülkelerde su sıkıntısı olduğunu ve su vizyon

 9. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar’da...

  20.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da, Bolvadin Kemerkaya Göleti ve Sulaması ile Merkez Işıklar Göleti ve Sulaması’nın temel atma törenlerine katıldı.

 10. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Teşrifleriyle "5 Milyon Üniversite Öğrencisi İçin 5 Milyon Fidan" Çalışmaları Başlatıldı...

  15.11.13 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanlığının, Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi'ndeki "5 Milyon Üniversite Öğrencisi İçin 5 Milyon Fidan Dikimi" törenine katıldı.

 11. Kırklareli Babaeski İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin Temeli Atıldı...

  13.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Kırklareli Babaeski İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Temel Atma Merasimi’ne katıldı.

 12. Kırklareli Pınarhisar İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin Temeli Atıldı...

  12.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sağlık Bakanı Dr. Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile Kırklareli Pınarhisar İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nin temelini attı.

 13. Tekirdağ Saray İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin Temeli Atıldı...

  12.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile Tekirdağ'ın Saray ilçesindeki "Saray İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi" temel atma törenine katıldı.

 14. Trakya Gelişim Projesi (TRAGEP) Hayata Geçiriliyor...

  12.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bazı tesislerin temel atma merasimlerine iştirak etmek ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Tekirdağ ilini ziyaret etti. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir basın toplantısı düzenleyen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Trakya Gelişim Projesi’ni (TRAGEP) kamuoyuna tanıttı.

 15. Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2014 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi...

  11.11.13 TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2014 yılı bütçesine ilişkin sunum yapan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 69 bin 187 personel ve 12 milyar 107 milyon 977 bin liralık 2014 bütçesiyle ülkenin önde gelen yatırımcı bakanlıklarından birisi olduklarını söyledi.

 16. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Yaban Hayatı Takibinde Son Teknolojiyi Kullanıyor…

  10.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü, yürüttüğü yaban hayatı çalışmaları ile nesli tükenen türlerin korunmasına ilişkin faaliyetlerinde son teknolojiyi kullanıyor. Nesli tehlike altında olan yaban hayvanları GPS’li tasmalar aracılığıyla yakından takip ediliyor.

 17. Sarıkamış Allahuekber Dağları Milli Parkı’na Tanıtım Merkezi Yapılıyor…

  09.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Sarıkamış Allahuekber Dağları Milli Parkı’na, Sarıkamış Harekâtı’nın bütün gerçekliğiyle anlatılması ve o günkü şartların çok daha iyi anlaşılması maksadıyla tanıtım merkezi yapacak

 18. Türkiye BM Biyolojik Çeşitlilik Zirvesi'ne Ev Sahipliği Yapacak...

  08.11.13 Dünyanın nadide biyoçeşitliliğe sahip coğrafyalarından birinde bulunan ülkemiz, bu sahada üst düzey bir uluslararası buluşmaya ev sahipliği yapacak. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Biyolojik Çeşitlilik ve Ekosistem Hizmetleri Konulu Hükümetlerarası Platformu (IPBES) ikinci genel kurulunu Türkiye’de ağırlayacak.

 19. Atatürk Orman Çiftliği’ne 2 Milyon Fidan Dikildi…

  06.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Atatürk Orman Çiftliği'ne 2 Milyon Adet Fidan Dikerek Başkent'e Önemli Yeşil Alan Kazandırdık”

 20. İzmir İçmesuyu Projesi Son Aşamasında...

  06.11.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından İzmir’in 2040 yılına kadar olan içmesuyu ihtiyacını karşılayacak “İzmir İçmesuyu Projesi”nde son aşamaya gelindi. İçmesuyu İsale Hattı’nın 3. Kısım inşaat ihalesi tamamlanarak, sözleşmesi imzalandı.

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa