1. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İNTES Heyetini Kabul Etti

  31.12.13 Bakan Eroğlu, Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koloğlu'nu ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

 2. Başbakanımız Erdoğan Manisa ve İlçelerinde Aralarında Bakanlığımız Yatırımlarının da Bulunduğu Tesislerin Toplu Açılışlarını Yaptı...

  29.12.13 Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 2 günlük programı dolayısıyla geldiği Manisa’da aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığı yatırımlarının da bulunduğu tesislerin toplu açılışlarını yaptı.

 3. Başbakanımız Sakarya'da Aralarında Bakanlığımız Yatırımlarının da Yer Aldığı Tesislerin Toplu Açılışlarını Yaptı…

  27.12.13 Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, programı dolayısıyla geldiği Sakarya’da aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığı yatırımlarının da bulunduğu tesislerin toplu açılışını yaptı.

 4. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Yılbaşında Ağaç Kesme Fidan Dik” Diyoruz

  27.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, 2013 yılının sonlarına yaklaşılırken, yılbaşı için kaçak ağaç kesimine karşı ücretsiz fidan dağıtımı kampanyası başlattı. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, kaçak kesimlerin önüne geçmek maksadıyla “Yılbaşında ağaç kesme fidan dik, diyoruz. Fidan bizden, dikmesi sizden…” dedi.

 5. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'da...

  26.12.13 Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek Şehre Yapılan Yatırımları Anlattı…

 6. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bolu Doğa Turizmi Master Planı Çalıştayı’na Katıldı...

  23.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünce Bolu Karacasu beldesinde düzenlenen "Bolu Doğa Turizmi Master Planı Çalıştayı"na iştirak etti.

 7. Başbakanımız Giresun'da Aralarında Bakanlığımız Yatırımlarının da Yer Aldığı Tesislerin Toplu Açılışlarını Yaptı…

  23.12.13 Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Giresun Atatürk Meydanı'nda ve Görele Meydanı’nda, aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığı yatırımlarının da yer aldığı tesislerin toplu açılış merasimlerine iştirak etti.

 8. Başbakanımız Erdoğan Ordu'da Aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığına Ait Yatırımların da Olduğu Tesisleri Toplu Olarak Açtı...

  21.12.13 Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ordu ili ile Ünye ve Fatsa ilçelerinde, aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığı yatırımlarının da yer aldığı tesislerin toplu açılış merasimlerine katıldı.

 9. Türkiye ile Macaristan Arasında Ormancılık ve Su Alanında İşbirliği Anlaşması İmzalandı...

  18.12.13 Macaristan Başbakanı Victor Orban’ın Türkiye ziyareti kapsamında, ülkemiz ile Macaristan arasında, “ormancılık" ve “su” alanında işbirliği anlaşması imzalandı.

 10. Karadeniz’in İlk Botanik Bahçesi Ordu’ya…

  18.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Karadeniz bölgesinin ilk botanik bahçesini Ordu’da kuruyor.

 11. Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman DSİ 4. Bölge Müdürlüğünü Ziyaret Etti...

  18.12.13 Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman DSİ 4. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

 12. Başbakanımız Erdoğan Konya’da Aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın Tesislerinin de Yer Aldığı Eserleri Toplu Olarak Açtı

  17.12.13 Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde, yapımı tamamlanan ve aralarında Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na ait tesislerinde yer aldığı...

 13. Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2014 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi...

  14.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2014 Yılı Bütçesi Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun konuşmasını müteakip TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi...

 14. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 400 Bin Fidan Dikim Töreni’ne Katıldı...

  14.12.13 Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) işbirliğiyle İstanbul Pendik'te düzenlenen 400 bin fidan dikim törenine katıldı.

 15. 113 Dev Eser 11.12.2013’te Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Teşrifleriyle Hizmete Alındı...

  11.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığınca yapımı tamamlanan 113 eserin toplu açılış töreni, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

 16. 113 Dev Eser 11.12.2013’te Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Teşrifleriyle Açılıyor...

  09.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı geleneksel hale getirdiği merasimlerle tesisleri toplu olarak halkın hizmetine sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda yapımı tamamlanan 113 dev eser 11.12.2013 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun iştirak edeceği merasimle toplu olarak Ankara’dan açılacak.

 17. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Edirne'de...

  09.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 günlük Trakya programının son gününde, Edirne, Uzunköprü ve Keşan’da düzenlenen toplu açılış törenlerine iştirak etti.

 18. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Tekirdağ'da...

  07.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Trakya programı çerçevesinde, Tekirdağ, Çerkezköy ve Çorlu’da düzenlenen toplu açılış merasimlerine iştirak etti.

 19. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Kırklareli'de...

  06.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırklareli programı çerçevesinde Pınarhisar ilçesinde,Kırklareli'de ve Lüleburgaz'da düzenlenen toplu açılış merasimlerine katıldı.

 20. Milli Parklar İçin Alan Kılavuzu Uygulaması Hayata Geçti…

  05.12.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü uygulamaya koyduğu alan kılavuzluğu sistemi ile gelen ziyaretçileri yönlendirerek bilgilendiriyor. Bu kapsamda Kapadokya'da istihdam edilecek alan kılavuzları ile Göreme Tarihi Milli Parkı dünyaya tanıtılacak.

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa