1. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Abant Gölü'ne Yaklaşık 50 Bin Alabalık Yavrusu Bıraktı

  30.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Abant Tabiat Parkı’nda düzenlenen merasimle Abant Gölü'ne yaklaşık 50 bin alabalık yavrusu bıraktı...

 2. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Burdur’da 6 Tesisin Temelini Attı

  30.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Burdur’da yapılması planlanan 6 tesisin temelini Gölhisar, Çavdır ve Tefenni ilçelerinde düzenlenen merasimlerle attı...

 3. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Antalya’da 15 Tesisin Temelini Attı, 3 Tesisin Açılışını Yaptı...

  29.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Antalya’da 15 Tesisin Temelini Attı, 3 Tesisin Açılışını Yaptı.

 4. Yaban Hayatına Geniş Kapsamlı Koruma…

  28.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2013-2014 av sezonunda, ülkemizde yaşayan 460 kuş türünden 429’unun, 162 memeli türünden ise 155’inin avlanmasının yasak olduğunu bildirdi.

 5. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Makedon Bakan Dimovski'yi Kabul Etti...

  27.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Makedonya Tarım Orman ve Su Ekonomisi Bakanı Ljupco Dimovski ve beraberindeki heyeti kabul etti.

 6. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Adıyaman Tanıtım Günleri’nde...

  27.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu; TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Bakanlarla birlikte Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen ‘Huzur Kenti Adıyaman Tanıtım Günleri’nin açılışına katıldı.

 7. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Kuş Hassasiyeti...

  27.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nce Tunceli’deki Peri Çayı üzerinde inşa edilen Tatar Barajı’nın kapaklarının kapatılarak su tutması işlemi, leylek ve serçe yavrularının zarar görmemesi için durduruldu.

 8. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Hindistan Yeni ve Yenilenebilir Enerji Bakanı Faruk Abdullah'ı Kabul Etti...

  26.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Hindistan Yeni ve Yenilenebilir Enerji Bakanı Faruk Abdullah ve beraberindeki heyeti Bakanlık’ta kabul etti.

 9. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da 4 Tesisin Temelini Attı

  21.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Pazarağaç Beldesinde düzenlenen merasimle yapımı planlanan 4 tesisin temelini attı...

 10. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu "Kamu Zararı ve Sorumluluk Çalıştayı"nda Konuştu...

  21.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da düzenlenen Sayıştay'ın "Kamu Zararı ve Sorumluluk Çalıştayı"nda yaptığı konuşmada, denetimin her zaman gerekli bir konu olduğuna dikkati çekerek, Sayıştay denetçilerinin görüşlerinin kendileri açısından son derece önemli olduğunu ifade etti.

 11. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’dan Yangın Uyarısı...

  21.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sıcaklıkların artışıyla birlikte yangın mevsiminin başladığına dikkat çekerek, “Orman yangınlarının yüzde 90’ı insan hatasından kaynaklanıyor. Vatandaşlarımızın göstereceği hassasiyetle orman varlığımıza hep birlikte sahip çıkalım. Unutmayalım ki, elimizle yaktığımız ateşi gözyaşımızla söndüremeyiz.” dedi.

 12. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'da...

  21.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, birtakım açılış ve ziyaretler için Afyonkarahisar'a geldi.

 13. Uluslararası Öneme Sahip Sulak Alan Sayısı 135’e Yükseldi

  19.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, son yıllarda etkisini daha fazla hissettiren iklim değişikliğine karşı sulak alanları koruma altına alıyor. Türkiye’de uluslararası öneme sahip sulak alanların sayısı ise 135’e yükseldi...

 14. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ASO Yönetim Kurulu Başkanı ve Heyetini Kabul Etti

  19.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti...

 15. Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi’nden Özel Günlerde Ücret Alınmayacak…

  17.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı özel günlerde Çanakkale Destanı Tanım Merkezi’nde önceden randevu alınması şartıyla ücret almayacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, Ramazan ve Kurban Bayramlarında bütün ziyaretçiler, Anneler Günü’nde anneler, Kadınlar Günü’nde ise bütün kadınlar ücretsiz faydalanacak.

 16. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’dan Çölleşme Uyarısı…

  17.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 17 Haziran Dünya Çölleşme ile Mücadele Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “İnsanoğlu tarihin hiçbir döneminde tabii kaynaklar konusunda bu kadar kritik bir döneme gelmemişti. Bizim jenerasyonumuz, insanoğlunun ve dünyamızın geleceğini şekillendirecektir. Bu ya sürdürülebilir bir kalkınma ya da kendi kendini yok etme olacaktır.” uyarısında bulundu.

 17. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bosna Hersek’te…

  15.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bazı ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Bosna Hersek’e gitti.

 18. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül Artvin'de...

  14.6.13 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bazı programlara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere Artvin’deydi. Deriner Barajı'nı da gezen Gül’ün incelemelerinde, Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı da hazır bulundu.

 19. Gelibolu Gezisinden Dönen Vanlı Öğrenciler Ankara’da Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu Ziyaret Etti...

  12.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı 81 vilayetten ortaöğretim öğrencilerini, Çanakkale Destanı’nın önemini kavramaları ve millî şuurlarının güçlendirilmesi maksadıyla Gelibolu’da ağırladı. Bu kapsamda Van’dan gelen öğrenciler Gelibolu’da kurulan kamp alanında ağırlandı. Dönüş yolunda Vanlı öğrencileri Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu makamında kabul etti.

 20. Son 10,5 Yılda 2 Milyar 800 Milyon Fidan Toprakla Buluştu…

  11.6.13 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, 2003 - 2013 yılı haziran ayını kapsayan son 10,5 yılda 2 milyar 800 milyon adet fidanı toprakla buluşturdu.

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa