1. Çölleşmeyle Mücadelede Rota Çiziliyor…

  31.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü (ÇEM) dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi Türkiye’yi de tehdit eden çölleşme ile mücadele için rotasını çiziyor.

 2. Dünya Çapında Bilim Adamlarının Katılımıyla Toplanan 3. İstanbul Uluslararası Su Formu Tamamlandı…

  30.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı ve dünya çapında bilim adamları ile üst düzey yabancı devlet adamlarının katıldığı ve 27-29 Mayıs tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 3. İstanbul Uluslararası Su Forumu (İUSF) sona erdi.

 3. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Denizli’de…

  29.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Denizli Valiliği Ziyaretinde Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı…

 4. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Aydın’da…

  29.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 1 Haziran'da seçimleri yenilenecek olan Aydın'ın Buharkent İlçesinde vatandaşlara hitap etti.

 5. Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akca: “21. Yüzyıl Su, Enerji Ve Gıda Güvenliğine Damgasını Vuracak”

  29.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akca, dünya çapında bilim adamları ile üst düzey yabancı devlet adamlarının katıldığı 3. İstanbul Uluslararası Su Forumu’nun (İUSF) ikinci gününde düzenlenen “Su-Gıda-Enerji-Ekoloji Etkileşimi Nasıl Sağlanır” başlıklı oturumda konuştu.

 6. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Yabancı Ülke Temsilcileriyle İkili Görüşmeler Gerçekleştirdi…

  28.5.14 “3. İstanbul Uluslararası Su Forumu” una katılan Prof. Dr. Veysel Eroğlu forumun açılışından sonra bazı ülke temsilcileri ile ikili görüşmelerde bulundu.

 7. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde Düzenlenen 3. İstanbul Uluslararası Su Forumu'nun Açılışına Katıldı…

  27.5.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye Su Enstitüsü (SUEN) tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "3. İstanbul Uluslararası Su Forumu"nun açılış töreninin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

 8. Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi Ziyaretçi Akınına Uğruyor…

  24.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından inşa edilen ve 7 Haziran 2012 tarihinde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete alınan Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi ziyaretçi akınına uğruyor. Merkezi açılışından bu yana 300 binden fazla kişi ziyaret etti.

 9. 3. İstanbul Uluslararası Su Formu Dünya Çapında Bilim Adamlarının Katılımıyla Toplanıyor…

  22.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve dünya çapında bilim adamları ile üst düzey yabancı devlet adamlarının katılacağı 3. İstanbul Uluslararası Su Forumu (İUSF) 27-29 Mayıs tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde toplanıyor.

 10. İçmesuyu Şebekelerinden Kaynaklanan Su Kayıplarına Son…

  21.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Su Yönetimi Genel Müdürlüğü (SYGM) ülke genelinde içmesuyu şebekelerinde yaşanan su kayıplarına son vermek için seferberlik başlattı.

 11. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ağrı’da…

  18.5.14 Çeşitli Temaslarda Bulunmak ve 'Soma 13 Mayıs Madenciler İlkokulu' Açılışına Katılmak Üzere Kente gelen Prof. Dr. Eroğlu, Vali Mehmet Tekinarslan'ı ziyaret Etti.

 12. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ordu’da…

  17.5.14 Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ordu'ya gelen Prof. Dr. Eroğlu, Vali Kenan Çiftçi'yi makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından valilik toplantı salonunda Ordu'ya yapılan yatırımlarla ilgili bilgi veren Prof. Dr. Veysel Eroğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 13. Ormanlar Köylüye Gelir Kaynağı Oluyor…

  14.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü hayata geçirdiği “Gelir Getirici Tür Eylem Planları” kapsamında 2013 yılında 5 milyon 100 bin gelir getirici tür fidanını toprakla buluşturdu.

 14. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cibuti, Tarım, Su, Orman ve Hayvancılık Bakanı Mohamed Ahmed Awaleh ve Beraberindeki Heyetle Bir Araya Geldi

  14.5.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cibuti, Tarım, Su, Orman ve Hayvancılık Bakanı Muhammed Ahmed Awelch ve Beraberindeki heyetle bir araya geldi.

 15. İklim Değişikliğinin Türkiye’deki Su Kaynaklarına Etkisi Belirleniyor…

  12.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü, iklim değişikliğinin Türkiye’deki su kaynaklarına olan etkisini belirleyecek.

 16. Yaban Hayatına 211 Ton Yiyecek Desteği…

  10.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 2013-2014 Kış Döneminde 211 Ton Yiyeceği Yaban Hayvanlarıyla Buluşturdu.

 17. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Üst Yönetimi Toplantısı” nın Kapanış Konuşmasını Gerçekleştirdi

  09.5.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da “Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Üst Yönetimi Toplantısı” nın Kapanış Konuşmasını Gerçekleştirdi.

 18. Akdeniz Ormanları “Entegre Yönetim” Anlayışı İle Korunacak…

  09.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliği ile hazırlanan ve Türkiye’ de ilk olma özelliğini taşıyan, Akdeniz Ormanları Entegre Yönetim Projesi 2014 yılı içerisinde uygulamaya geçiyor.

 19. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da…

  09.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da “mermer, maden, doğaltaş, makine teknolojileri fuarı” nın açılış konuşmasını gerçekleştirdi…

 20. Akarçay Havzası Koruma Altında…

  07.5.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Akarçay Havzası’nı koruma altına aldı. “Akarçay Havza Koruma Eylem Planı” kapsamında yürütülen çalışmalarla havzada yaşanan kirliliğe son verilecek.

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa