1. Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Su Kaynaklarını Akıllıca Yönetmek Ve Verimli Kullanmak Mecburiyetindeyiz”

  31.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Son Yıllarda Sulama Konusunda Büyük Yatırımlar Gerçekleştirdi. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, son yıllarda su konusunda büyük yatırımlar yaptıklarını vurgulayarak “Su kaynaklarımızı akıllıca yönetmek ve verimli kullanmak mecburiyetindeyiz” dedi.

 2. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar’da Bayramlaşma Merasimine Hız Kesmeden Devam Ediyor…

  31.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu bayramın 3. günü Afyonkarahisar'ın bazı ilçelerinde bayramlaşma merasimine katıldı.

 3. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Memleketi Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçesinde Düzenlenen Bayramlaşma Programına Katıldı

  29.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Memleketi Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçesinde Düzenlenen Bayramlaşma Programına Katıldı…

 4. Biyokaçakçılıkta İdari Ve Cezai Yaptırımlar Artırılıyor…

  29.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü, biyokaçakçılıkla mücadelede kararlılığını sürdürüyor.

 5. Prof. Dr. Veysel Eroğlu : “Mesire Yerleri Orman Yangını Riskini Azaltıyor…”

  27.7.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu Orman Yangınları Konusunda Vatandaşları Uyardı

 6. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Ramazan Bayramı Süresince Ülkemizin Büyük Bölümünde Yağış Beklenmiyor”

  26.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ramazan Bayramı süresince hava sıcaklıklarının ülke genelinde orta vadeli ve aylık tahminlere göre mevsim normallerinde seyredeceğini ve yağış beklenmediğini söyledi.

 7. Orman ve Su İşleri Bakanlığında Bayramlaşma…

  25.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Personeli İle Bayramlaştı…

 8. Orta Asya Ülkelerine Meteorolojik Uydu Verisi Sağlama (SADCA) projesi tamamlandı...

  25.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) ile Avrupa Meteoroloji Uyduları İşletme Teşkilatı (EUMETSAT) tarafından 2011 yılında ilk adımları atılan SADCA (Satellite Data Access for Central Asia – Orta Asya Ülkelerine Meteorolojik Uydu Verisi Sağlama) projesi tamamlandı. Proje ile Orta Asya Ülkelerine meteorolojik uydu verisi sağlanacak.

 9. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kayseri’de…

  24.7.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, toplu açılış ve temel atma törenine katılmak üzere geldiği Kayseri'de Vali Orhan Düzgün'ü ziyaret etti.

 10. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Konya’da…

  23.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Konya Mevlana Meydanı'ndaki 49 tesisin toplu temel atma ve açılış merasimine katıldı.

 11. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Aksaray’da…

  23.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bazı ziyaretlerde bulunmak için ve toplu açılış ve temel atma törenlerine katılmak için geldiği Aksaray'da Valiliği ziyaret etti.

 12. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bolu’da…

  21.7.14 Toplu temel atma ve açılış merasimine katılmak için Bolu’ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı makamında ziyaret etti.

 13. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bazı Ziyaretler ve Programlara Katılmak Üzere Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler İle Birlikte Afyonkarahisar’a Geldi

  21.7.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bazı Ziyaretler ve Programlara Katılmak Üzere Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler İle Birlikte Afyonkarahisar’a Geldi

 14. 3 Milyon Dut Fidanı Toprakla Buluşacak…

  19.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) “Dut Eylem Planı” nı uygulamaya geçiyor..

 15. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kars’ta...

  18.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çeşitli Açılış ve İncelemelerde Bulunmak Üzere Kars'a Geldi.

 16. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Iğdır’da…

  17.7.14 Çeşitli temel atma törenlerine katılmak üzere Iğdır’a gelen Prof. Dr. Eroğlu, Iğdır Valisi Davut Haner'i makamında ziyaret etti.

 17. Odun Dışı Orman Ürünlerinde İhracat Hedefi 500 Milyon Dolar

  17.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) odun dışı orman ürünlerinin üretim miktarını ve gelirini her geçen gün artırıyor.

 18. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Mardin’de…

  17.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bazı Ziyaretler İçin Geldiği Mardin’de Toplu Temel Atma ve Açılış Törenine Katıldı

 19. Sakarya Savaşının Kazanıldığı Topraklar Milli Park Oluyor…

  15.7.14 Türk tarihi açısından çok önemli bir dönüm noktası olma özelliği taşıyan Sakarya Meydan Muharebesi’nin gerçekleştiği topraklar milli park olma yolunda ilerliyor.

 20. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bazı Ziyaretler ve Programlara Katılmak Üzere Bilecik'e Geldi…

  14.7.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bazı Ziyaretler ve Programlara Katılmak Üzere Bilecik'e Geldi…

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa