1. Türkiye’de İlk Kez Canlı Olarak Yakalanan Karakulak Gen Bankasına Girdi…

  30.8.14 Türkiye’de İlk Kez Canlı Olarak Yakalanan Karakulak Gen Bankasına Girdi…

 2. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Zafer'in 92. Yıl Dönümü Etkinliklerine Katılmak Üzere Geldiği Afyonkarahisar'da 5 Müjde Açıkladı…

  26.8.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Zafer'in 92. Yıl Dönümü Etkinliklerine Katılmak Üzere Geldiği Afyonkarahisar'da 5 Müjde Açıkladı ve Gömü beldesinde, belediye tarafından kent ormanında düzenlenen etkinliğe iştirak etti.

 3. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Memleketi Şuhut’ta…

  26.8.14 Büyük Taarruz'un 92. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Afyonkarahisar'a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, memleketi Şuhut ilçesindeki Atatürk Evini ziyaret etti.

 4. Iğdır Ceylanlarına Kavuştu…

  23.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü yaban hayvanı yerleştirme çalışmaları kapsamında ürettiği 28 adet ceylanı bir asır önce yok olduğu Iğdır ve Aralık ovalarına göndererek tabiata bıraktı.

 5. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez ve Beraberindekileri Kabul Etti

  20.8.14 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez ve beraberindekileri kabul etti.

 6. Ormancılık Tanıtım Tırı Türkiye’yi Karış Karış Gezecek…

  20.8.14 Ormancılık Tanıtım Tırı Türkiye’yi Karış Karış Gezecek ve Tır İle Başta Çocuklar ve Gençler Olmak Üzere Vatandaşlara Orman Ve Tabiat Sevgisi Aşılanacak…

 7. “Ulusal Turna Eylem Planı Projesi” Tamamlandı…

  16.8.14 Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 1. Beş Yıllık Uygulama Planını Hayata Geçiriyor. Turnalar Uydu Vericilerle Takip Edilecek…

 8. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Şehirlerimizin ve İstanbul'un Su Durumunu Açıkladı

  13.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Şehirlerimizin ve İstanbul'un Su Durumu ile ilgili Afet Koordinasyon Merkezi’nde (AKOM) basın toplantısı düzenledi.

 9. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Prof. Dr. Janos Hovari’yi Makamında Kabul Etti…

  12.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Prof. Dr. Janos Hovari’yi Makamında Kabul Etti…

 10. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Oy’unu Afyonkarahisar’da Kullandı…

  11.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar programı kapsamında bir kaç dizi ziyaretin ardından Oy'unu Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesi Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu'ndaki 1021 numaralı sandıkta kullandı.

 11. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Anadolu Bozkırı’na Umut…

  09.8.14 Ardıç Fidanları Anadolu Toprakları’nda Yeniden Yeşeriyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) küresel ısınma karşısında oluşabilecek kurak dönemlerde Anadolu Bozkırına umut olacak ardıç fidanlarını toprakla buluşturdu.

 12. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Aydın'da…

  07.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Aydın programı çerçevesinde sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

 13. Yaban Hayatı Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın Koruması Altında…

  07.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü nesli tehlike altında olan hayvanları korumaya devam ediyor. Bu kapsamda daha önce kurulan yaban hayvanları üretme istasyonlarına bir yenisini daha ekleyerek, Hatay Dağ Ceylanı Üretme İstasyonunu kurdu

 14. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Başbakanımızın Aydın ve Muğla Mitinglerine İştirak Etti...

  06.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın ve Muğla mitinglerine iştirak etti.

 15. Su Kanunu İle Su Yönetiminde Yeni Bir Döneme Geçilecek

  06.8.14 Su Kanunu ile su yönetiminde yeni bir döneme geçileceğini ifade eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Suyun ve su kaynaklarının etkin, verimli ve akıllı bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Zira su, en önemli ve hayati kaynağımızdır. Su, milletin ortak malıdır” diye konuştu.

 16. Yaban Hayatına Yakın Takip…

  05.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Nesli Tehlike Altında Olan Hayvanlara GPS-GSM Vericili Tasma Taktı

 17. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Hatay'da…

  04.8.14 Bir dizi ziyaret bulunmak üzere Hatay'a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Samandağ ilçesi Hıdırbey Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 18. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Burdur'da ...

  03.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Burdur’da bazı etkinliklere katıldı ve çeşitli ziyaretlerde bulundu.

 19. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'da STK'larla Bir Araya Geldi…

  02.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Afyonkarahisar’da düzenlen toplantıda bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

 20. Flora Zenginliğimiz Orman ve Su İşleri Bakanlığının Güvencesi Altında…

  02.8.14 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) uygulamaya koyduğu “Geniş Yapraklı ve Meyveli Türlere Ait Tohum Bahçeleri Tesisi Eylem Planı” ile flora zenginliğimizi güvence altına alıyor.

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa