1. Ege Gelişim Projesi İçin 8 İlde Eş Zamanlı Basın Toplantısı Düzenlendi…

  29.5.15 Ege Gelişim Projesi İçin 8 İlde Eş Zamanlı Basın Toplantısı Düzenlendi…

 2. 2015-2016 Av Dönemi Merkez Av Komisyonu Toplantısı Yapıldı…

  28.5.15 2015-2016 Av Dönemi Merkez Av Komisyonu Toplantısı Yapıldı…

 3. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu İzmir’de Mobilya Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi…

  27.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu İzmir’de Mobilya Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi. Fotoğraf sergisi açılışına katıldı ve Ege Bölgesi Sanayi Odası ziyaretinde bulundu.

 4. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım Projeleri Hibe Sözleşmesi İmza Merasimi’ne Katıldı…

  26.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım Projeleri Hibe Sözleşmesi İmza Merasimi’ne Katıldı…

 5. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir Kemelpaşa’da Düzenlenen Orman Yangını Tatbikatına İştirak Etti…

  25.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir Kemelpaşa’da Düzenlenen Orman Yangını Tatbikatına İştirak Etti…

 6. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kırkağaç ve Akhisar İlçelerini Ziyaret Etti…

  25.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kırkağaç ve Akhisar İlçelerini Ziyaret Etti…

 7. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Soma’da…

  25.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Soma'da Belediyeyi ziyaret etti ve okul açılışı gerçekleştirdi.

 8. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Hizmet İhracatı Strateji Çalıştayı’na İştirak Etti…

  25.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Hizmet İhracatı Strateji Çalıştayı’na İştirak Etti…

 9. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı Ziyaret Ederek, Esnafla ve İzmirlilerle Bir Araya Geldi…

  25.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı Ziyaret Ederek, Esnafla ve İzmirlilerle Bir Araya Geldi…

 10. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Fatih Projesi Tablet Dağıtım Merasimi’ne Katıldı...

  22.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen Eğitimde Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH) Projesi Tablet Dağıtım Töreni'ne İzmir Kız Lisesi’nden video konferansla bağlandı.

 11. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir ile İlgili Projelerini Anlattı…

  22.5.15 Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bir otelde düzenlenen toplantıda, İzmir Ticaret Borsası üyeleriyle bir araya geldi, İzmir'le ilgili projelerini anlattı.

 12. Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Türkiye’de Siyasi ve Ekonomik İstikrar Sağlandı”…

  22.5.15 Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Karabağlar'da, AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun'un çalışmalarını sürdüreceği, seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.

 13. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2014-2015 Su Yılını ve Barajlarda ki Doluluk Oranlarını Değerlendirdi…

  21.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nde düzenlediği toplantı ile 2014-2015 su yılının ilk 7 ayındaki yağışları ve barajlardaki doluluk oranlarını değerlendirdi.

 14. Prof. Dr. Veysel Eroğlu İzmir’de İşadamlarıyla Kahvaltıda Buluştu…

  21.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, TUMSİAD İzmir Şubesi’nin Hilton Otel’de düzenlediği 5. Ticaret Geliştirme Platformu’nda İzmirli işadamlarıyla bir araya geldi.

 15. Çoruh’un Altın Gerdanlıklarından Milli Ekonomiye Dev Katkı...

  19.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Çoruh Nehri üzerinde yapımı tamamlanan Borçka Barajı şu an itibarıyla Muratlı ve Deriner Barajları ile beraber üçüncü altın gerdanlıktan biri olma özelliği taşıyor.

 16. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir’de ki Ziyaretlerine Devam Ediyor…

  18.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti İzmir milletvekili adayı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bayraklı ilçesinde esnaf ziyaretleri yaptı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 17. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yapımı Süren Belkahve Tüneli’nde İncelemelerde Bulundu

  18.5.15 İstanbul-İzmir Otoyolu Projesi kapsamında yapımı süren Belkahve Tüneli'nde incelemelerde bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, toplam uzunlukları 3 bin 210 metre olan iki tüneldeki çalışmaların yaklaşık...

 18. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belçika'da…

  17.5.15 Belçika'nın Flaman kesimindeki Beringen, Houthalen ve Maasmechelen'de vatandaşlara hitap eden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 7 Haziran seçimlerinde eski ve yeni Türkiye arasında bir tercih yapılacağını söyledi.

 19. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Gurk Tavuk Altında Keklik ve Sülün Üretimine Başladı…

  16.5.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü, keklik ve sülün gibi kanatlı yaban hayvanlarının doğaya adaptasyonlarını daha kolay sağlamak için gurk tavuk (kuluçkaya yatan tavuk) altında üretim metodunu kullanmaya başladı.

 20. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir’de Karareis Barajı’nın Temelini Attı…

  14.5.15 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İzmir’de Karareis Barajı’nın Temelini Attı…

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa