1. Göcek Koyları Basın Açıklaması…

  31.8.15 Göcek Koyları Basın Açıklaması…

 2. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Uludağ'ı Kır Evleriyle Donattı…

  29.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı şehrin aşırı sıcak ve gürültüsünden uzaklaşmak ve Uludağ’a gelen ziyaretçilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılayabilmek maksadıyla Uludağ’ı kır evleri ile donattı.

 3. Orman Toprakları Haritalanıyor…

  28.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, uygulamaya koyduğu “Toprak Veri Tabanı Projesi” ile ormanlık alanlardaki toprağın fiziksel ve kimyasal özelliklerini haritalıyor ve kurulan veri bankasında bu özellikler saklanıyor.

 4. Çorak Alanlara Dayanıklı Türler Belirleniyor…

  27.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı başlattığı proje kapsamında Behiçbey Fidanlığı’ndaki gen bankasından temin ettiği kavak ve söğüt türlerinin mevcut klonlarını deneyerek, çorak alanlara dayanıklı türleri belirlemeye çalışıyor.

 5. HES'lerle Alakalı Basın Açıklaması...

  26.8.15 Bazı basın yayın organları tarafından Artvin’de yaşanan sel felaketinin ardından bu durumun, HES’lerden kaynaklandığına dair kamuoyunda yanlış bir algı oluşturulmaktadır.

 6. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Zafer'in 93. Yıl Dönümü Etkinliklerine Katılmak Üzere Geldiği Afyonkarahisar'da 5 Müjde Açıkladı…

  26.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Zafer'in 93. yıl dönümü etkinliklerine katılmak üzere geldiği Afyonkarahisar'da, partisinin il başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek Afyonkarahisar için verilen 5 müjdeyi açıkladı.

 7. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Taarruzun 93. Yıl Dönümü Kapsamında Afyonkarahisar'da...

  25.8.15 Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü kapsamında Şuhut ilçesindeki Atatürk Evi'ni ziyaret etti, Şuhut Stadyumu'na gerçekleştirilen kortej yürüyüşüne katıldı.

 8. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Artvin'deki Sel ve Heyelanlardan Etkilenen Bölgelerde İncelemelerde Bulundu

  25.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Artvin'deki sel ve heyelanlardan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu. Sel ve heyelandan etkilenen vatandaşlara "geçmiş olsun" dileklerini ileten Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu...

 9. Yaban Hayvanları İçin Yeşil Koridor...

  22.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye’nin ilk yaban hayatı koridoru projesi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Yaban hayvanları için oluşturulan yeşil koridor ile küçük ormanlık alanlar birleştirilerek bu alanlara sıkışan yaban hayvanlarının güvenli geçiş yapabilmesi sağlanacak.

 10. Prof. Dr. Veysel Eroğlu "Yüz Yıllık Rüya Mavi Tüneli Gerçeğe Dönüştürdük"...

  21.8.15 “Konya Kapalı Havzasına can suyu getiren Mavi Tünel Projesini, yani yüz yıllık rüyayı gerçeğe dönüştürdük. Projenin diğer ayağını oluşturan tesislerde ise çalışmalarımız hızla devam ediyor” dedi.

 11. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, KKTC Tarım, Doğal Kaynaklar ve Gıda Bakanını Kabul Etti

  21.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tarım, Doğal Kaynaklar ve Gıda Bakanı Önder Sennaroğlu ve beraberindeki heyetle makamında bir araya geldi...

 12. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Pakistan'ın Pencap Eyaleti Hükümeti Maden ve Mineral Bakanını Kabul Etti

  20.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Pakistan'ın Pencap Eyaleti Hükümeti Maden ve Mineral Bakanı Sher Ali Khan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti...

 13. "Zeynel Bey Türbesi Korunma ve Taşınma" sına İlişkin Sözleşme İmzalandı...

  19.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Ilısu Barajı çerçevesinde inşa edilecek Zeynel Bey Türbesi’nin Hasankeyf Yeni Kültürel Park Alanı’na taşınması kapsamında önemli bir adım attı.

 14. Baraj ve Göletlerde Faaliyete Geçen Balık Üretim Tesislerinde Toplam Üretim 102 Bin Ton’a Ulaştı

  18.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından baraj ve göletlerde faaliyete geçirilen ağ kafeslerde balık yetiştiriciliği tesislerindeki toplam üretim 102 bin tona ulaştı...

 15. Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Celal Acar Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi İle Yaban Hayvanlarımız Emin Ellerde”

  15.8.15 Celal Acar Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi İle Yaban Hayvanlarımız Emin Ellerde

 16. Uluslararası ‘‘Say Expo’’ İçin Başvurular Başladı…

  13.8.15 BM Çölleşme İle Mücadele Sözleşmesi 12. Taraflar Konferansı (Cop 12) Hazırlıkları Hızla Devam Ediyor

 17. Milli Parklar ve Tabiat Parkları Yeni Planlarına Kavuşuyor…

  12.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Tabii Zenginliklerimizi Yeni Çehreleriyle Halkın Hizmetine Sunmaya Hazırlanıyor…

 18. Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Türk Kızılayı’na Gönüllü Kan Veren Bağışçılar Adına Ülkemizin Her Yanında Hatıra Ormanları Tesis Ediyoruz”

  11.8.15 Bir Kan, Bir Fidan Ağaçlandırma İşbirliği Protokolü Kapsamında 2014’ten Bu Yana 1 Milyon 967 Bin Fidan Dikildi.

 19. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bölücü Terör Örgütü Bölge Halkına Hizmet Etmemizi Engelliyor”

  08.8.15 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, son günlerde yaşanan terör saldırıları hakkında bir değerlendirmede bulunarak bölücü terör örgütünün bölge halkına götürülen hizmetleri engellediğini söyledi.

 20. Asrın Projesinde Son Parça Eklendi…

  07.8.15 KKTC Su Temin Projesi’nde Deniz Geçişinin Son Parçası, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Katıldığı Merasimle Eklendi.

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa