Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Otobüs Terminalinde Vatandaşlarla Bayramlaştı

20.10.13

Kurban Bayramı’nı Afyonkarahisar’da geçiren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Otobüs Terminali’ndeki çalışanlar ve yolcularla bayramlaştı.

Afyonkarahisar’daki bazı ilçe, belde ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, otobüs terminalindeki vatandaşları da ihmal etmedi.

Terminalde görevli personelle bayramlaşan Bakan Prof. Dr. Eroğlu, bayram için Afyonkarahisar’a gelen ve geri dönmek için terminalde otobüs bekleyen yolcularla da bayramlaştı. Bayramlaştığı vatandaşlarla sohbet eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, otobüs bileti bulamayan vatandaşların ek sefer isteklerini de terminaldeki işletme sahiplerine iletti ve yoğunluk sebebiyle otobüslerde yer bulamayan vatandaşlara yardımcı olunmasını istedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bayram ziyaretlerinden dönen vatandaşların evlerine sağlıklı bir şekilde ulaşmaları için sürücülerin trafik kurallarına riayet etmesi gerektiğini söyledi.

20.10.2013